REGISTRUOTIS

2020-12-29 20:03 2020 METAIS ŠNIUKŠTUOSE ĮGYVENDINTI PROJEKTAI (0)

 Šniukštų kaimo kartų bendrija 2020 m. įgyvendino 2 projektus, kurių prioritetinė veikla buvo kaimo bendruomenei svarbaus pastato pritaikymas bendruomenės poreikiams ir aplinkos tvarkymui.

Pirmas projektas „Puoselėjam bendruomenės aplinką“ finansuojamas iš NVO ir religinių bendruomenių dalinio finansavimo iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Už projekto lėšas atnaujinti įėjimo laiptai ir įrengtas pandusas, kad bendruomenės namais galėtų naudotis visi gyventojai, įskaitant ir judėjimo negalią turinčius gyventojus. Įsigytas trimeris, kurio pagalba prižiūrima bendruomenės namų aplinka. Įsigyti dažai ir atnaujinti mediniai statiniai: pavėsinė, supynės, koplytstulpis ir vaikų žaidimų namelis su smėlio dėžė prie bendruomenės namų.

Antro projekto „Gražinkime savo aplinką“ lėšomis, finansuojamo Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, pagal 1.1.5 priemonę ,,Remti bendruomeninę veiklą Zarasų rajono savivaldybėje", buvo įsigyta: krūmapjovė ir kirvis viešųjų erdvių priežiūrai, įrankių komplektas ir patalpų valymo įrenginys bendruomenės patalpų priežiūrai, keletas daugiamečių dekoratyvinių augalų, kad puoštų bendruomenės namų teritoriją.

Šniukštų kaimo kartų bendrija, įgyvendinusi projektus turi tvarkingą ir jaukią bendruomenės namų aplinką,  sudarė geresnes  sąlygos socialinę atskirtį jaučiantiems asmenims gauti tinkamą užimtumą, paramą ir pagalbą  bendruomenės namuose. Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?