REGISTRUOTIS

2015-04-20 09:03 Aktyvaus laisvalaikio ir sporto mėgėjų klubo atidarymas (0)

Kaip jau buvo rašyta mūsų grupėje Facebooke, Balandžio 18 d. Rudaminos F. Ruščico gimnazijos patalpose įvyko aktyvaus laisvalaikio ir sporto mėgėjų klubo atidarymas.

Iš  Vilniaus rajono savivaldybės buvo atvykęs kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund Šot, užsienio ryšių ir informacijos skyriaus vedėja Dorota Levko, taip pat dalyvavo Rudaminos seniūno pavaduotojas Juzef Šatkevič, Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro Direktorė Violeta Cereška, Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos direktoriaus pavaduotojas Jurij Levko.

Nuo šiol mūsų sporto klubas yra sukomplektuotas pilnai, Facebook tinklapį bus publikuotas klubo darbo grafikas.

Kviečiame visus sportuot, tobulint savo kūną, gerint sveikatą ir nuotaiką.

 

Didelis ačiū visai organizacinei grupei, projekto finansininkei Marijai Azarevičienei, F. Ruščico gimnazijos direktorei Žanetai Jankovskai, klubo koordinatoriui Arturui Lastovskiui ir jo partneriui Evaldui Mikučioniui, orientavimosi sporto klubo koordinatoriui Kostui Duda. Tik grupės glaudaus bendradarbiavimo dėka, projektas sėkmingai realizuojamas ir klubas daug anksčiau numatyto laiko pradėjo savo pilnaverčią veiklą.

 

Projekto vadovas

Vladislav KačanovskijLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?