REGISTRUOTIS

2012-12-16 19:14 Balsių bendruomenė (0)

Susipažinkime! Kas mes, dėl ko dirbame, ką nuveikėme ir ko siekiame.

Mūsų misija:
dirbame Balsių ir apylinkių gyventojų labui, kurdami aplinką kurioje gerą gyventi, ugdydami žmonių sąmoningumą ir suteikdami erdvę bendruomenės narių saviraiškai.
Mūsų vizija: siekiame tapti labiausiai susitelkusia, geriausiai matoma ir pavyzdine bendruomene Lietuvoje, kurios nariai didžiuotųsi būdami bendruomenės dalimi.

Daugiau apie Balsių bendruomenę>>>

Ten, kur dabar įsikūrę Balsiai, anksčiau buvo kaimas. Tarybiniais laikais pradėta vykdyti socialinė politika įtakojo šios teritorijos plėtrą – darbuotojams čia buvo nemokamai dalinami žemės sklypai namų statybai.  Taip pamažu dar sovietmečiu miesto žmonės pradėjo čia statytis namus, dauguma jų persikėlė čia gyventi iš miesto.

Balsiai – tai šiauriausia Vilniaus miesto Verkių seniūnijos dalis, kuri prasideda nuo Verkių regioninio parko ir ribojasi su Neries upe bei nepaprasto grožio Žaliaisiais ežerais ir baigiasi ties miesto riba.

Balsiuose dominuoja nuosavi namai, daugelyje jų auga jau trečioji Balsių karta. Į šį rajoną atsikrausto jaunos šeimos, todėl vidutinis gyventojų amžius – apie 45 metai, apie trečdalis gyventojų – vaikai. Šiuo metu Balsiuose bei aplinkinėse Verkių Riešės, Ožkinių, Kryžiokų, Krakiškių, Naujanerių, Pagubės apylinkėse, kurios supa Balsių rajoną, gyvena virš 8000 gyventojų.

Žvilgsnis į Balsius iš paukščio skrydžio...

apie3

Balsiai

Balsiai

apie4

apie5

apie6

apie7

apie8

apie9Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?