REGISTRUOTIS

2020-10-10 23:02 Dviračiu į auksaspalvį rudenį – 2020 (0)

 Spalio 4 d. (Sk) į Vilkaviškio miesto bendruomenės suorganizuotą jau 28-tą dviračių žygį susirinko 130 dalyvių. Dalyvių registracijos duomenimis iš Vilkaviškio dr. J.Basanavičiaus aikštės į žygį  (33 km.) išriedėjo 105 dviratininkai, kiti dalyviai prisidėjo prie renginio organizavimo.

Iš toliausiai į žygį atvyko vilnietis Renatas Mizeras. Du dalyviai Ieva Draugelytė ir Linas Nešukaitis dviračiais atvažiavo iš Kauno (~ 85km), Gediminas Dovydaitis dviračiu atmynė iš Kudirkos Naumiesčio (21 km.). Jauniausia žygio dalyvė Elzė Pečiukonytė (2m. 10 mėn.), žygio senjoras Bronius Košuba (88 m.) iš Alvito. Jauniausi dviratininkai vilkaviškiečiai Lukas Raginis (5 m.), Mykolas Venslovas (7 m.) ir Aronas Romanenko (8 m.). Žygio šeimynos - Pečiukoniai iš Vilkaviškio (5 asm.), Čėsnai iš Karalių (5 asm.) ir Raginiai iš Vilkaviškio (4 asm.).

Žygio dalyvius pasveikino ir žygyje dalyvavo Seimo narys Kęstutis Smirnovas, Europarlamento narys Juozas Olekas, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Žygio pabaigoje prie Vilkaviškio Kultūros Centro Vilkaviškio bendruomenė dalyvius vaišino arbata, išskirtiniams dalyviams buvo įteikti odontologijos klinikos „NEODENTA“ ir bendruomenės įsteigti prizai.

Vilkaviškio miesto bendruomenė dėkoja žygio organizavimo partneriams, rėmėjams ir pagalbininkams. Dėkojame visiems, kurie mokėdami starto mokestį ar aukodami daugiau prisideda prie žygių organizavimo.

Renginys remiamas pagal Vilkaviškio r. savivaldybės NVO rėmimo programą.

Dalius Nešukaitis,

vienas iš žygio organizatoriųLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?