REGISTRUOTIS

2014-09-02 11:04 KELIAS NAMO (0)

Į šventę prigužėjo daug medeikiečių, buvusių kraštiečių irir svečių iš aplinkinių kaimų. Gražu kai po kaitros kaimas atgijo.

Pagrindinė šventės priežastis - pasidžiaugti naujai pastatyta pavėsine. Pavėsinė buvo statoma ŽŪM lėšomis, kuri finansavo 90 proc., o 10 proc. nuosavų lėšų padengė mūsų nuolatinis rėmėjas UAB "HOCHDORF Baltic Milk". Ačiū jiems labai.

Smagu kaimo šventėse matyti buvusius kraštiečiu. Kur begyventų:Kupiškyje, Vilniuje ar Biržuose, Dubline, Londone ar Osle, juos visada parveda kelias namo.

Visi piešėme medeikietišką medį savo pirštų anspaudais.O gražus medis. Reiškia kaimas ilgai bus gyvas.Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?