REGISTRUOTIS

2019-12-02 20:12 Laisvės paminklo atstatymo šventė (0)

 Laisvės paminklo atstatymo šventė

 

       Siesikų miestelio bendruomenė, remiama Ukmergės rajono savivaldybės pagal priemonę ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, įgyvendino projektą ,,Laisvės gynėjų dvasia – gyva mūsų širdyse“. Laisvės paminklo atstatymo šventę organizavo Siesikų seniūnija, kultūros namai, Siesikų miestelio ir Petronių kaimo bendruomenės. Dalyvaudami šventėje siesikiečiai ir svečiai turėjo galimybę giliau pažinti savo krašto praeitį. Ant aukšto postamento stovinti sparnuota moters statula simbolizuoja pergalę, laisvę, išganymą. Paminklas buvo pastatytas žuvusiems už Lietuvos laisvę. Klausydami svečių kalbų visi galėjo pajausti ir išgyventi sunkius mūsų tautos išsivadavimo momentus. Šventės dalyviai turėjo galimybę prisiliesti prie istorijos, aplankyti parodą, pasiklausyti koncerto, praleisti laiką kartu su draugais ir pažįstamais projekto metu įsigytoje palapinėje, pasivaišinti. Bendruomenės pareigūnė ir policijos bičiulis Amsis priminė svarbiausias saugaus eismo taisykles gatvėse ir keliuose. Susirinkusieji dovanų gavo atšvaitus. Turiningai ir prasmingai praleidę laiką, pabendravę, žmonės saugiai sugrįžo į savo namus.

 

                     

                                                                      Bendruomenės pirmininkė Leokadija Talalienė

                                                                                                                    Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?