REGISTRUOTIS

2011-06-23 14:58 Renginys Antašavoje (0)

Birželio 19 dieną Antašavoje vyko šventė „Lankoj pražydo dobilai..“. Po šv. Mišių bažnyčioje antašaviečiai susirinko į kultūros namų salę. Koncertą pradėjo į svečius atvykusi Naivių kaimo kapela. Svečiai padovanojo daug skambių ir nuotaikingų dainų . Po naiviečių pasirodymo į sceną pakilo Antašavos saviveiklininkai, kuriems vadovauja Saulius Laucius. Tai jų pirmasis pasirodymas žiūrovams. Antašaviečiai šiltai sutiko kapelos muzikantus ir dainininkus, negailėjo jiems plojimų, linkėjo daug gražių pasirodymų ateityje.
Kupiškio kultūros centro direktorius R. Lukoševičius už ilgametį dalyvavimą saviveikloje padėkojo ir įteikė garbės raštą Jonui Makštelei.
Bendruomenės vardu  jubiliejaus proga buvo pasveikintas nepailstantis dainos mylėtojas, šiokrašto patriotas Albinas Vaižmužis.

                                                                Laisva ČiuliepienėLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?