REGISTRUOTIS

2011-02-16 11:32 2011-02-23 d. pilietine iniciatyva organizuojma Konferencija “e.Demokratija: įvesti” (1)

aslietuvai

Per dvejus metus ideacijos darbo, dialogo bei diskusijų su visuomene apie Lietuvos aktualiausių uždavinių sprendimus „Aš Lietuvai” judėjimo studijų grupė nustatė, kad, pagal Lietuvos pažangioje visuomenėje paplitusią nuomonę, e.demokratijos raida yra viena svarbiausių krypčių sėkmingam Lietuvos vystymuisi. Pirmoji „e.Demokratija: įvesti” konferencija, vykusi 2010 metų birželio 2 d., susilaukė didelio visos Lietuvos ir pasaulio lietuvių susidomėjimo.

Judėjimas „Aš Lietuvai“ tęsia e-demokratijos plėtojimą Lietuvoje ir vasario 23 d. LR Seimo III rūmų konferencijų salėje organizuoja antrąją konferenciją  „e.Demokratija: įvesti“. Šios konferencijos tikslas - įtraukti visuomenę, politikus ir valstybės institucijas į diskusiją, kaip e.demokratijos procesai gali prisidėti prie darnaus Lietuvos vystymosi, valstybės viešojo sektoriaus skaidrumo užtikrinimo, sužadinti visuomenės aktyvumą, remti ir skatinti iniciatyvas, kurios suteikia piliečiams galimybę efektyviau dalyvauti pilietiniame ir politiniame gyvenime, apjungti veiklą, idėjas, keliamus pavojus ir procesus bei taip pasiekti sinergijos efektą.

Konferencija bus transliuojama visais didžiausiais interneto kanalais. Pranešimus skaitys ir dalyvaus aukščiausių Lietuvos Respublikos institucijų vadovai bei jų atstovai, specialistai, akademikai, politikai ir visuomeninių organizacijų nariai.

Konferencijos diskusijoje dalyvaus visos Lietuvos savivaldos rinkimuose dalyvaujančios politinės partijos ir nevyriausybininkų sąjungos.

Konferencijos darbotvarkė:

10 val. 00 min. Aktualūs pranešimai

12 val. 00 min. Pertrauka

13 val. 00 min. Lietuvos geriausių projektų apdovanojimai e-Pasiekimas

13 val. 40 min.  Diskusija

Kviečiame Jus dalyvauti pilietine iniciatyva organizuojamoje konferencijoje, kuri įvyks 2011 m. vasario 23 d. LR Seimo III rūmų konferencijų salėje. Pradžia 10 val. 00 min.  

Apie dalyvavimą iki 2011 m. vasario 21 d. prašome pranešti elektroniniu paštu robertas.uselis@aslietuvai.lt.  Arba užsiregistruoti internete adresu https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dHhUSEhVOGVQeFlNbGlEcWZNdVFsTGc6MQ  Konferencijos dalyvių skaičius neribojamas.

Konferencijos koordinatoriai ir kontaktiniai asmenys:

Robertas Ūselis,  robertas.uselis@aslietuvai.lt 

Jūratė Zlatkutė, jurate.zlatkute@aslietuvai.ltJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?