REGISTRUOTIS

2013-07-02 15:16 Į seniūnijos šventę ir iš jos tik saugiai (1)

Vida

Akcijoje „Į seniūninjos šventę ir iš jos tik saugiai“ išdalinta pusantro šimto atšvaitų. Taip pat kartu dalinta ir informaciniai leidinukai, kalendoriukai likę nuo ankstesnių akcijų. Dalinant saugaus eismo priemones ir primenant kaip reikia elgtis saugiai kelyje tamsiu paros metu pastebėta, kad šioje akcijoje dalyvavo daugiausia vyresnio amžiaus Skaistgirio seniūnijos gyventojai. Būta ir svečių iš kitur. Akcija organizuota Skaistgirio seniūnijos šventės metu, tad laimingųjų tarpe gaunant atšvaitus buvo ir neįgalių žmonių. Pirmiausia atšvaitai buvo dalijami saviveiklininkams, kiek vėliau ir gausiam būriui žmonių atėjusiems paklausyti muzikos, pašokti. Masinio renginio metu matėsi žmonės ant rankų nešiojantys atšvaitus, kiti apžiūrinėjo kalendorius. Kaip taisyklingai užsidėti saugaus eismo priemonę mokė pati projekto vadovė V. Urbonienė, draugijos aktyvas. Malonu buvo matyti seniūnijos gyventojus nepamirštančius saugaus eismo priemonių, kurias yra gavę jau ankstesnėse akcijose. Kaip visada akcijos organizatorius globojo policijos tyrėjas J. Martinaitis. Akcijos organizatoriams stiprybės linkėjo ir parapijos klebonas J. Urbonas. Pasak projekto vadovės ir jai talkinančių miestelio gyventojų , džiugu kad jiems noriai talkina seniūnė V. Kaikarienė, bibliotekininkės l. Degimienė ir J. Jatulienė, seniūnijos darbuotojai M. Gedraitienė, R, Kaikarienė, K. Baikštytė, K. Čičinskas. Bendradarbiaujant su mokykla, neįgaliųjų draugija, parapija, bendruomene moterų draugija „Versmė‘ tikisi dalyvauti dar viename projekte.

 Vida Urbonienė Skaistgirio moterų draugijos „Versmė“ pirmininkėJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?