REGISTRUOTIS

2012-05-10 14:51 Kvietimas prisijungti prie referendumo dėl atominės elektrinės statybos (0)

BendruomeniuPortalas

Referendumo iniciatyvinės grupė kviečia nelikti abejingiems, pasakyti savo nuomonę ir balsuoti internetinio būdu!

Referendumo klausimas - „Sprendimas statyti branduolinę (atominę) elektrinę Lietuvos Respublikos teritorijoje priimamas tik Tautos referendumu“.

Pagrindinis iniciatyvinės grupės  tikslas — atkurti dialogą tarp valdžios institucijų ir Lietuvos piliečių, kuris šiuo metu daugeliu svarbių šaliai klausimų, deja, nebevyksta. Referendumo iniciatyvinė grupė įsitikinusi, kad sprendimai dėl tokio masto projektų, kaip atominių elektrinių statyba Lietuvoje, įgyvendinimo turėtų būti priimami visos Tautos, o ne kelių valdančiųjų.

Šios pilietinės iniciatyvos įgyvendinimui labai reikalingas Jūsų  ir jūsų organizacijos palaikymas.

Jei Jums rūpi, kokioje Lietuvoje teks gyventi Jums, kokią Lietuvą paliksime savo vaikams, jei manote, kad esame patys verti apsispręsti dėl projektų, už kuriuos mokės dar kelios kartos, kviečiame Jus ir jūsų organizaciją prisijungti prie referendumo “Žmonės sprendžia” ir tapti parašų rinkimo taškais bei rinkti parašus.

Jūsų patogumui jau turime galimybę pasisakyti dėl atominės jėgainės statybų elektroniniu būdu. Užtikriname, kad elektroninė sistema visiškai saugi, suderinta su Vyriausiaja rinkimų komisija, o Jūsų saugus elektroninis parašas užtikrinamas prisiregistravus per bankinę sistemą.

Kviečiame būti neabejingais ir pasisakyti Lietuvai svarbiu klausimu - www.erinkimai.lt/atomine
 
Daugiau informacijos:
 


Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?