REGISTRUOTIS

2020-12-30 12:17 Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursas (1)

BendruomeniuPortalas

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuotas konkursas skirtas visoms bendruomenėms, kurios nori plačiau pritaikyti internetinės erdvės galimybes kasdienėje bendruomenės veikloje. Konkurso tikslas – paskatinti bendruomenes dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę, naudojant informacines ir ryšių technologijas kurti naujas ar tobulinti jau esamas paslaugas ir paskatinti gyventojus naudotis internetu. Bendruomenių projektai skirti patenkinti bendruomenės narių poreikius, sudaryti jiems geresnes sąlygas bendrauti, mokytis, užsiimti verslu skaitmeninėje erdvėje, skatinti bendruomeniškumą, įtraukti naujus bendruomenės narius į bendruomenės veiklas internetu bei įtraukti narius, esančius skaitmeninėje atskirtyje.

 
Net 120 bendruomenių tapo konkurso laimėtojomis ir gavo galimybę įgyvendinti savo bendruomenės įtinklinimo idėjas. Konkurso metu sukurta daug įdomių bendruomenių internetinių svetainių, taip pat buvo kuriamos ir mobiliosios programėlės, elektroniniai leidiniai, interaktyvūs pažintiniai maršrutai ir kiti produktai. Kiekviena bendruomenė po įtinklinimo projekto patyrė teigiamus pokyčius. Dauguma jų pastebėjo, kad į bendruomenės veiklą įsitraukė daugiau žmonių, ypač jaunimo. Nemažai bendruomenių džiaugėsi ir padidėjusiu vyresnio amžiaus narių užimtumu. Didžioji dalis bendruomenių kūrė savo internetines svetaines, todėl nuo šiol jos turi erdvę, kurioje gali viešinti su bendruomene susijusią informaciją. Be to,
dauguma bendruomenių narių atrado naujų laisvalaikio praleidimo alternatyvų, paaugo kaip asmenybės, patyrė gerų emocijų. Konkursą užbaigė virtualus baigiamasis renginys, įvykęs gruodžio 19 dieną.
 
Apsilankykite konkurso internetinėje svetainėje
 
 
ir iš arčiau pamatykite bendruomenių įtinklinimo projektų rezultatus.


Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?