REGISTRUOTIS

2015-07-06 15:24 Eismo saugumas bendruomenėje 2015 (0)

Jadvyga

Mažeikių rajono Pikelių bendruomenė tradicinės vasaros šventės metu vykdė konkursą ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2015“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, dalyvaujant VĮ ,,Telšių regiono keliai“. Pagrindinis ir svarbiausias uždavinys šviesti Pikelių krašto kaimų bendruomenės narius saugaus eismo klausimais, sukurti saugią gyvenamąją aplinką. Pirmąjį saugaus eismo renginį organizavome liepos 5d.  dieną, kuriame dalyvao 95 žmonės iš įvairių socialinių sluoksnių, skirtingo amžiaus, bei socialinę atskirtį turintys žmonės. VĮ „Telšių regioninių kelių“ atstovai pateikė įvairias saugaus eismo įvykių situacijas, kurios privertė kiekvieną susimastyti. Vykdė sportinius žaidimus, ir tuo pačiu metu dalyviai pasitikrino saugaus eismo žinias. Geriausiai atsakę  į klausimus  buvo apdovanoti prizais, saugos eismo priemonėmis. Šventės dalyviams buvo dalinamos skrajutės primenanančios apie saugų eismą.  Manome, kad  renginys buvo aktualus, visiems. Turime jaustis gerai žinantys taisykles ir esantis pilnaverčiais eismo dalyviais.

  Pikelių bendruomenės tarybos narė Jadvyga Gedutienė.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?