REGISTRUOTIS

2020-09-04 13:23 Europos paveldo dienų metu – „Įmink Kražių paslaptį”! (0)

kraziai1253

Kaip tai padaryti?

· Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro muziejuje (darbo laikas: I-V, 8.00-17.00 val.) pasiimkite lankstinuką su žemėlapiu ir kryžiažodžiu. Aplankykite visas 4 žemėlapyje pažymėtas vietas ir jose ieškokite informacijos bei QR kodų. Nuskenavę QR kodus, gausite kryžiažodžio klausimus. Atsakymus į klausimus įrašykite į kryžiažodį ir iš spalvotai pažymėtų langelių sudėliosite atsakymą – įminsite Kražių paslaptį!

·  Jei Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro muziejus nedirba, Kražių paslaptį galite įminti virtualiai. Atsisiųskite kryžiažodį į savo išmanųjį įrenginį (www.kraziai.lt). Aplankykite visas 4 žemėlapyje pažymėtas vietas ir jose ieškokite informacijos bei QR kodų. Nuskenavę QR kodus, gausite kryžiažodžio klausimus. Atsakymus į klausimus įrašykite į kryžiažodį ir iš spalvotai pažymėtų langelių sudėliosite atsakymą – įminsite Kražių paslaptį!

· Išsprendę kryžiažodį (tiek lankstinuke, tiek virtualiai), ateikite į Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro muziejų (darbo laikas: I-V, 8.00-17.00 val.) ir atsiimkite prizą!

Projektą Įmink Kražių paslaptį” iš dalies finansuoja Kultūros paveldo departamentas prie Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?