REGISTRUOTIS

2012-02-20 09:14 Galimybė laimėti skaitmeninius fotoaparatus dalyvaujant konkurse (0)

BendruomeniuPortalas

Kas labiau, jei ne žmonės, formuoja miesto ar miestelio veidą, garsina krašto vardą? Kiekvienoje vietovėje galima rasti asmenybių, kurios savo idėjomis, darbais ar pasiekimais praturtina bendruomenės kasdienybę. Geriausiai šiuos žmones pastebi ir apie juos papasakoti gali vietiniai gyventojai.

Gražūs pavyzdžiai užkrečiami, o nuveikti darbai – įkvepia, tad verta įamžinti svarbių žmonių istorijas ir, naudojantis skaitmeninėmis technologijomis, pasidalinti jomis ne tik su vietiniais, bet ir su visos Lietuvos žmonėmis.

Dalyvaukite konkurse „Mano krašto portretai“, įamžinkite Jūsų kraštą garsinantį ar praturtinantį žmogų skaitmeniniame kūrinyje, patalpinkite jį interneto svetainės www.grazitumano.lt interaktyviame žemėlapyje ir laimėkite skaitmeninį fotoaparatą.

Daugiau informacijos:Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?