REGISTRUOTIS

2020-12-14 10:07 Inscenizacija „Svečiuose pas Mikę Pūkuotuką“ (0)

kraziai1253

Inscenizacija „Svečiuose pas Mikę Pūkuotuką“ tai paskutinis, virtualus, Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro įgyvendinamo projekto Skaitymo skatinimo renginių ciklas „Knygų bičiuliai“ renginys.

Projekto įgyvendinimo metu pasitelkus įvairias kūrybines veiklas pradinių klasių mokiniams buvo skiepijama meilė knygai, vaikai buvo skatinami skaityti ir pažinti naujus knygų herojus.

Skaitymo skatinimo renginių ciklo metu formuotos mažųjų vertybinės nuostatos, plėstas kultūrinis akiratis, ugdyta prigimtinė vaikų kultūra.

https://www.youtube.com/watch?v=uaBb9Aqo4GY&feature=emb_logo

Per metus surengtos 22 įvarios skaitymo skatinimo veiklos: 2019 Metų knygų pristatymas, kūrybinės dirbtuvės, garsinis skaitymas, parodos, susitikimas su rašytoja, „Vasaros skaitymai“, ekskursija, edukacinės programos, tradicinė poezijos popietė „Ruduo eilėse-posmai dainose“ ir t.t.

Projekto rėmėjas – Lietuvos kultūros taryba, partneris – Kelmės rajono savivaldybėJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?