REGISTRUOTIS

2021-07-20 08:49 Iš kultūrinio renginio saugiai (0)

Vida

 Liepos 6 dieną Joniškio kultūros centro Skaistgirio skyrius su atvykusiais į kultūrinį renginį kalbėjosi ir apie saugų eismą kelyje. Didelis dėmesys buvo skiriamas grįžimui į namus tamsiu paros metu. Renginio dalyviams dalintos šviesą atspindinčios priemonės. Renginyje budėję policijos pareigūnai priminė kaip taisyklingai nešioti atšvaitus. Dėmesys skirtas pėstiesiems ir dviratininkams, kurie po šokių vakaro tamsoje grįžo namo.

Liepos 14dieną Skaistgirio Šv. Jurgio parapija organizavo mokymus eismo saugumo klausimais. Mokymus vedė Joniškio PK bendruomenės pareigūnai Sigitas Petraitis ir Daina Kaminskienė. Į kiekvieno mokymo dalyvių klausimą bendruomenės pareigūnai atsakė. Mažiesiems klausytojams buvo organizuota viktorina.

Sekantys mokymai rugpjūčio 25 d. 14 val. Skaistgirio miestelio bendruomenės kiemelyje.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?