REGISTRUOTIS

2011-01-07 10:40 Išrinkime įdomiausius, iniciatyviausius ir šiuolaikiškiausius Lietuvos bibliotekininkus (0)

BendruomeniuPortalas
Projektas „Bibliotekos pažangai“ rengiasi atrinkti ir aprašyti bei viešai pristatyti   įdomiausius, iniciatyviausius ir šiuolaikiškiausius Lietuvos bibliotekininkus. Šia iniciatyva siekiame pristatyti visuomenei bei paskatinti diskusiją apie šiuolaikinį bibliotekininką, jo svarbą mus supančioje bendruomenėje.
 
Ne kas kitas, o jūs geriausiai žinote, kas yra Jūsų miesto, miestelio ar kaimo bibliotekos siela ir pažiba. Todėl kreipiamės prašydami pasidalinti savo žiniomis ir trumpai pristatyti jūsų pažįstamą šaunų bibliotekininką!
 
Kad Jums būtų lengviau apsispręsti, kuris bibliotekos darbuotojas yra būtent tas, kurį norėtumėm pristatyti ir pagerbti, siūlome vadovautis šiais kriterijais:
 
  • kompetetingas savo srities specialistas, nuolat tobulina įgūdžius ir kompetencijas;
  • iniciatyvus, aktyvus bendruomenės narys, aktyviai dalyvaujantis įvairiose akcijose pritraukiant lankytojus;
  • aktyviai bendraujantis su kitomis bibliotekomis ir/arba dalyvaujantis tarptautiniuose projektuose;
  • vietinis žymūnas, turintis įdomių pomėgių, užsiėmimų, dalyvaujantis kitose veiklose;
  • bibliotekos „atstovas“ - jo dėka biblioteka tapo įdomesnė ir gražesnė;
  • inovatyvus, kuriantis ir įgyvendinantis naujas veiklas, kurių dėka biblioteka tampa svarbiu miesto, miestelio ar kaimo centru.
 
 
Taip pat svarbu, kad jūsų siūlomas bibliotekininkas nebūtų nuolat aprašomas spaudoje, tai turėtų būti dar nepastebėtas, tačiau vertas to, žmogus.
 
Atrinkus bibliotekininkus pakalbinsim ir aprašysime, jie bus apdovanoti specialiais projekto „Bibliotekos pažangai“ prizais.
 
Anketą užpildžius prašome atsiųsti su užrašu/ tema„Mūsų bibliotekininkas“ el.paštu projektas@bibliotekospazangai.lt  arba mūsų partneriams sonata@bvrg.lt.
 
Anketų su informacija apie Jūsų siūlomus bibliotekininkus lauksime iki 2011 metų sausio 11 dienos.
 
Projekto „Bibliotekos pažangai“ komanda


Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?