REGISTRUOTIS

2011-12-25 01:03 Padėkos popietė Paįstryje (0)

onute

Šventiškai išpuoštuose kultūros namuose advento  koncertas ,,Adventas veda į Kalėdų džiaugsmą‘‘ prasidėjo 12 valandą. Pirmoji prabilo fleita (atlikėja Kornelija). Žiemiškomis, bet šiltomis eilėmis į susirinkusiuosius  prašneko vedantieji Aira Valkūnaitė ir Arnoldas Masiūlis. Skambėjo smuko ir akordeono duetas. O kaip ilgesingai skambėjo solistės Kristinos Narvilaitės atliekama daina „Žiemos kelias“. Vokalinio ansamblio dainas keitė skaitovų skaitomos eilės, buvo šokami šokiai. Iškilmingai scenoje „Princeses valsą“ šoko Aira Valkūnaitė ir Linas Blaževičius. Trumpas programėles parodė du Paįstrio kolektyvai: folkloro kolektyvas „Klumpė“ ir liaudiškos muzikos kapela „Gegužinė“. Pasirodymą baigė mokyklos vaikų pop choras daina „Angelų pilis“.

Puikiai apjungusia mokyklos, kultūros centro, folkloro ansamblio ir salėje sėdėjusiųjų bendruomenės narius į bendrystę tapo bendrai sugiedota „Džiaugsmingų šventų Kalėdų“. Dalyvavusiųjų, ypač jauniausiųjų, džiaugsmui į salę atėjo Kalėų Senelis. Jis visus pagyrė už puikų pasirodymą, kolektyvams padalino dovanas, jubiliatams įteikė asmenines dovanėles. Į sceną pakvietė mažuosius sakyti šventinių eilių, juos apdovanojo saldainiais. Metų angeliukai buvo įteikti G. Norvaišos kolektyvo moterims už kūrybišką, šventišką stalų padengimą per visus metus rengtas šventes.

Gražių švenčių, sveikų dienų ir metų visiems palinkėjo Paįstrio seniūnijos seniūnas Virginijus Šležas. Paįstrio kraštiečių klubo „Ąžuolas“ prezidentas Petras Knizikevičius, kaip padėką, dovaną įteikė folkloro kolektyvui. Labai vertingą dovaną, - kompaktinį diską apie skulptoriaus Juozo Zikaro kūrybą, parengtą lapkrity minint didžiojo menininko 130-ąjį gimtadienį, - Paįstrio bibliotekai perdavė Liudos ir Petro Knizikevičių šeima.

Šventė baigėsi Kalėdinės Eglutės įžiebimu Paįstrio centre kartu su nykštukais ir Kalėdų Seneliu.

 

Panevėžio r., Paįstrio gyventojų bendruomenė, Ona Striškienė

 Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?