REGISTRUOTIS

2020-09-22 13:18 Pažintis su Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąja biblioteka (0)

kraziai1253
Rugsėjo 18 dieną, mažiesiems Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro bibliotekos skaitytojams surengta ekskursiją į Šiaulius. Tai dar vienas kultūros centro įgyvendinamo projekto Skaitymo skatinimo renginių ciklas „Knygų bičiuliai“, kurį remia Lietuvos kultūros taryba, renginys.
Ekskursijos tikslas – Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro bibliotekos skaitytojus supažindinti su didžiausia Šiaurės Lietuvoje – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąja biblioteka. Tai ne tik biblioteka, kurioje saugoma beveik 500 tūkst. lankytojams atvirai prieinamų spausdintų ir elektroninių knygų, kitų dokumentų, žemėlapių, vaizdo ir garso įrašų, archyvo medžiagos ir kt. tai kartu miesto ir regiono bendruomenes suburiantis centras.
Išvykos metu aktyviausi kultūros centro bibliotekos skaitytojai sudalyvavo pažintinėje ekskursijoje po biblioteką ir dviejose edukacinėse programose „Susipažinkime su lietuvių liaudies pasakų personažais“ bei „Lietuvos miško gyvūnai ir jų paslaptys“.
Pirmosios edukacinės programos metu vaikai sužinojo, kas nutinka lietuvių liaudies pasakoms, kai jos tampa animaciniais filmukais, klausydamiesi pasakos „Dangus griūva“ ir žiūrėdami filmuką ieškojo panašumų ir skirtumų. Vėliau patys tapo pasakotojais ir grupelėse kūrė skirtingas pasakas apie vilką, kiškį, lapę ir kt. Kito užsiėmimo metu kalbėta apie miško gyvūnus. Čia klausydami žvėrelių garsų įrašų dalyviai bandė atspėti gyvūnus jų nematydami. Edukacijos pabaigoje, žinias apie miško gyvūnus vaikai pasitikrino „Kahoot“ viktorinoje.
Po edukacijų ir ekskursijos, kupini gerų emocijų ir įspūdžių ekskursijos dalyviai dar apsilankė Talkšos ežero pakrantėje bei Šiaulių Saulės laikrodžio aikštėje.


Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?