REGISTRUOTIS

2012-02-09 09:42 Prasidėjo skaitmeninio turinio kūrimo konkursas "Mano krašto portretai" (0)

BendruomeniuPortalas

Kviečiame dalyvauti konkurse „Mano krašto portretai“, įamžinti Jūsų kraštą garsinantį ar praturtinantį žmogų skaitmeniniame kūrinyje, patalpinti jį interneto svetainės www.grazitumano.lt interaktyviame žemėlapyje ir laimėti skaitmeninį fotoaparatą.

Konkurso tikslas – paskatinti Lietuvos gyventojus ir bendruomenes atrasti savo krašto įdomius ir kraštą garsinančius bei praturtinančius žmones ir panaudojant skaitmenines technologijas pristatyti ir įamžinti juos, jų darbus, idėjas.  

Konkursas prasideda 2012 m. vasario 7 d. ir tęsis iki 2012 m. kovo 1 d. Konkurso nugalėtojai bus paskelbti 2012 m. kovo 20 dieną svetainėse www.grazitumano.lt ir www.bibliotekospazangai.lt.  

Daugiau informacijos apie konkursą galite rasti etnoenciklopedijos www.grazitumano.lt skyrelyje "NAUJAS KONKURSAS" arba pasiteirauti telefonu 8 (5) 2398579 bei el. paštu konkursas@bibliotekospazangai.lt

 Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?