REGISTRUOTIS

2012-02-03 17:01 Savivaldos savaitė: bibliotekos kviečia išreikšti savo nuomonę! (0)

BendruomeniuPortalas

 

Lietuvos viešosios bibliotekos organizuodamos akciją „Savivaldos savaitė“ kviečia gyventojus išreikšti savo nuomonę apie savivaldybių ir seniūnijų darbą.

Bendradarbiaujant su Lietuvos savivaldybių asociacija, buvo sukurta elektroninė anketa, kurią užpildyti galima Lietuvos viešosiose bibliotekose internetiniu adresu: http://savivalda.bibliotekospazangai.lt

Gyventojai kviečiami pareikšti savo nuomonę apie savivaldybių ir seniūnijų darbą sprendžiant vietines problemas, jų bendravimą su vietos gyventojais ir įvertinti jų teikiamas paslaugas.

Pildyti anketą galima iki vasario 11 dienos. Pasibaigus akcijai pagal kiekvienos iš 60-ties Lietuvos savivaldybių teritorijų gyventojų atsakymų rezultatus anketų duomenys bus apibendrinti, o tyrimas pristatytas savivaldybių taryboms ir administracijoms.

Šia akcija, planuojama sustiprinti gyventojų ir vietinės valdžios institucijų dialogą ir paskatinti šalies gyventojus ir jų bendruomenes aktyviau įsilieti į visuomeninį gyvenimą, nelikti nuošalyje ir aktyviai dalyvauti sprendžiant regionui ir jiems asmeniškai svarbias problemas.

Pasidomėkite, galbūt jūsų  viešoji biblioteka vasario 6-11 dienomis „Savivaldos savaitės“ metu organizuoja susitikimus su savivaldybių ir seniūnijų darbuotojais. Bibliotekų suplanuotų renginių sąrašą rasite čia.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?