REGISTRUOTIS

2021-09-10 13:31 Senjorų šventė „pabūkime kartu“ (0)

kraziai1253

 Vėl nelauktai, nurimus vasaros šurmuliui, atkeliavo ruduo, kuris į Kražius atnešė gražią šventę skirtą pagyvenusių žmonių dienai paminėti. Šiemet ši šventė vyko kiek anksčiau nei įprasta, rugsėjį, tačiau kaip teigė atvykę senjorai – gyvenimą reikia švęsti kasdien, o jų širdyse tikrai dar ne ruduo!

Šių metų šventės tema buvo „Eilės Vytautui Mačerniui“, kadangi šiemet sukako lygiai 100 metų, kai gimė poetas ir 2021 metai buvo paskelbti Vytauto Mačernio metais, tad renginio metu skambėjo ne tik atvykusių kolektyvų dainos, bet ir Vytauto Mačernio eilės skirtos rudeniui, tėvynei. Kūrinius skambančius iš širdies į širdį atliko Užvenčio kultūros centro Vaiguvos skyriaus vokalinis ansamblis (vad. Gerimantas Rukas), Varnių bendruomenės moterų ansamblis „Sidabrinė gija“ (vad. Česlovas Liaugminas), Kelmės rajono „Bočių“ bendrijos kapela „Atgaiva“ (vad. Justinas Kasparas) ir Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro moterų senjorių vokalinis ansamblis „Pabūkime kartu“(vad. Augustinas Bartkevičius). Atvykę kolektyvai džiaugėsi galimybe pasirodyti ir paklausyti kitų, pabendrauti ir pabūti kartu jaukioje aplinkoje po Kražių kolegijos skliautais. Jau tradicija tapusi šventė „Pabūkime kartu“ buvo dalis vykdyto projekto „Tau dovanoju muziką“, kurį dalinai finansavo Lietuvos kultūros taryba.

Daugiau informacijos: http://www.kraziai.lt/senjoru-svente-pabukime-kartu/

Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro

Meno skyriaus vedėja

Simona ŠarauskienėJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?