REGISTRUOTIS

2011-02-15 10:50 Siūlymas bendruomenėms sudaryti įsipareigojimų įgyvendinimo sutartis su kandidatais į savivaldybių tarybas (0)

Vincentas

Gerbiamieji Bendruomenininkai,

siūlau parengti  susitarimo projektą iki 20011-02-21 d.  pasirašymui tarp   Rinkėjų (Bendruomenių) atstovų (viena šalis) ir  savarankiškų Kandidatų, Partijų  skyrių vadovų (kita šalis). Kuriame būtų  aptarta įsipareigojimai (išrinkimo atvėju) To miesto, rajono bendruomenių aktualių problemų sprendimas - įvykdymas kadencijos laikotarpiu, o netęsint įsipareigojimų, grąžinti  mandatus Rinkimų komisijai. 

Įpareigojimai turėtų būti aptarti  ir pasirašyti, dalyvaujant
 dideleje salėje, iš anksto pranešus- pakvietus šalis.  

Prisegta pavyzdys (ruošinys) - kandidatų į Savivaldybės tarybą įsipareigojimai Vilniaus bendruomenei. Gal kai ką panaudosite  rengiant rajonų, miestų  bendruomenių  įpareigojimus kandidatams.

Pagarbiai, Vincentas Jasiulevičius -  Lietuvoje nuo 1996 m.  Bendruomenių steigimosi pradininkas

Kont. tel. 861404676 - v_jasiulevicius@yahoo.comJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?