REGISTRUOTIS

2013-12-12 09:44 Socialinio finansavimo programa „Burės“ Vilniaus bendruomens ir vilniečius kviečia į naują filmą apie socialinį verslumą (0)

BendruomeniuPortalas

 Programa „Burės“ pristato naują filmą apie socialinį verslumą – brazilės Maros Mourao kino juostą „Kam rūpi” („Who Cares”) ir šių metų gruodžio 17 d., antradienį, 19 val. kviečia į nemokamą filmo peržiūrą „Skalvijos“ kino teatre (A. Goštauto gatvė 2, Vilnius). 

„Kam rūpi“ - filmas, įkvepiantis keisti pasaulį

Socialinio finansavimo programa „Burės“ www.kelkbures.lt  pristato naują filmą apie socialinį verslumą - Brazilės Maros Mourao (Mara Mourão) filmą “Kam rūpi” (“Who Cares”).  Socialinis verslas – pasaulyje ir Lietuvoje sparčiai populiarėjantis problemų sprendimo būdas, kai nauda visuomenei derinama su finansiniu tvarumu. 

„Kam rūpi“ pasakoja parastas ir drauge įkvepiančias pasaulyje žinomų socialinių verslininkų istorijas. Filme matysite budistą vienuolį, prijaukinusį žiurkes tarnauti kilniems tikslams, kanadietę socialinę darbuotoją, atradusią neįprastą efektyvų būdą kovoti su patyčiomis mokyklose, Nobelio premijos laureatą, padėjusį milijonams žmonių išbristi iš skurdo, pasaulyje plačiai žinomos visuomenės finansavimo platformos sumanytoją ir kitus socialinius verslininkus, sprendžiančius opiausias pasaulio problemas.  Filme taip pat sutiksite socialinio verslumo patriarchą – sukūrusį socialinio verslumo sąvoką ir privertusį pasaulį kalbėti apie šį reiškinį. 

Filmas „įkvėpia imtis socialinio verslo ir suvokti savo galią keisti pasaulį“. „Tai daugiau nei filmas, tai judėjimas, užkrečiantis socialiniu verslumu“ - teigia žiūrovai. Filmas, atrinktas demonstruoti dvidešimtyje tarptautinių festivalių, tarp kitų prizų ir titulų šių metų Washington DC tarptautinio kino festivalyje žiūrovų pripažintas geriausiu metų dokumentiniu filmu.

“Kam rūpi” - tai socialinio verslumo pamoka visuomenei, skirta kiekvienam, ieškančiam būdų prisidėti prie globalių problemų sprendimo. 

Filmo kalba – anglų.

Filmo svetainė - http://whocaresthefilm.com/.  Filmo peržiūra vyks  gruodžio 17 d. 19.00 „Skalvijos“ kino teatre.  Įėjimas laisvas.

Filmo trukmė –  1 val. 33 min., po peržiūros kviečiame pabendrauti su socialinio finansavimo programos „Burės“ komanda. Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?