REGISTRUOTIS

2019-11-07 14:20 SVARBU! PORTALO PERKĖLIMAS (0)

BendruomeniuPortalas

Norime jus informuoti, kad bent dešimtį metų bendruomenių portalui prieglobstį serveryje teikę mūsų draugai nutraukia šią savo veiklą. Gaila, bet bendruomenių portalas turės ieškotis sau naujos buveinės.

Susirasti fizinę vietą (serverį), kur turėtų migruoti portalas nėra taip sunku. Sunkiau yra rasti žmonių, kurie apsiimtų atlikti senos, jau galima sakyti dešimtmetį skaičiuojančios, svetainės perkėlimą.

Jei pažįstate žmogų, kuris galėtų korektiškai atlikti perkėlimą svetainės, kuri veikia Kohana 2.3.4 platformoje naudojant PHP 5.2. bei MySQL 5.0, būtinai mus informuokite!

Nuo šių metų lapkričio 15 dienos, bendruomenių portalas taps neprieinamu ir vėl bus pasiekiamas tada, kai bus atliktas portalo perkėlimas. Tikėkimės, kad perkėlimas pavyks ir pavyks padaryti tai greitai!

SVARBU! Jei turite svarbios informacijos bendruomenių portale arba savo bendruomenės minisvetainėje, nusikopijuokite ją iki minėtosios lapkričio 15 dienos.

Atsiprašome už nepatogumus!

 

Bendruomenių portalo administratorius

Donatas Kubilius

868525496Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?