REGISTRUOTIS

2013-08-02 07:42 Teniso turnyras Baisogaloje (0)

KazysS
Birželio 29 dieną Baisogalos miestelio teniso kortuose vyko šio miestelio bendruomenės įsteigtos Alfredo Dučinsko  taurės septintojo turnyro teniso dvejetų varžybos. Pirmąkart varžybos vyko dviejuose kortuose; antrasis kortas su sintetine danga tik ką buvo baigtas rengti.
Baisogalos bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas pasirūpino svečių priėmimu, lauko palapinės pastatymu. Susirinko nemažas būrys dalyvių. Atvyko ir A.Dučinsko šeimos atstovai.
Atkaklios rungtynės, lydimos geros nuotaikos, puikaus oro ir azarto, vyko iki vakaro.
Taurę laimėjo baisogalių pora: E.Briedelis ir N.Maselskis, antrąją vietą iškovojo R.Bernadickas ir S.Danielius, trečiąją – E.Bičkauskis ir R.Gelčys.
Laimėtojus apdovanojo Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys Vitolis Januševičius.
Liepos 26 – 28 dienomis vyko lauko teniso vienetų varžybos. Turnyre dalyvavo 21 žaidėjas: 5 vilniečiai, 5 radviliškiečiai, 2 tytuvėniškiai ir 9 baisogaliečiai. Dalyviai tris karštas dienas prakaituodami įnirtingai varžėsi abiejuose kortuose dėl pereinamosios A.Dučinsko  taurės.
Sekmadienio popietę Baisogalos bendruomenės tarybos pirmininkas A.Radžiūnas ir A.Dučinsko sūnus Alius Dučinskas paskelbė varžybų rezultatus. Gražuolė taurė buvo  įteikta turnyro nugalėtojui, Alfredo Dučinsko vaikaičiui vilniečiui J. Stanaičiui,  rezultatu 6 – 2, 7 – 6 įveikusiam baisogališkį S. Danielių. Trečiąją vietą iškovojo R.Preimantas, rezultatu  6 – 2, 6 – 3 įveikęs vilnietį I.Grudzinską. Prizininkai buvo apdovanoti mažosiomis taurėmis ir atminimo dovanomis. Visiems dalyviams įteikti baisogalietės keramikės Genovaitės Butkevičienės pagaminti suvenyrai.
Rugpjūčio mėnesį numatoma surengti dar vieną turnyrą. Tikėtina, kad  nebloga aikštelių danga suvilios žaidėjų ir iš kitų miestų.
Rimantas Bernadickas
Kazio Strolio nuotraukos
 


Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?