REGISTRUOTIS

2019-08-15 10:43 Vaikų ir jaunimo teatro stovyklos dalyviai kviečia į spektaklio “PILĖNAI” premjerą (0)

kraziai1253

2019 metais įgyvendinamas projektas skiriamas Žemaitijos metams. Projekto metu, pasitelkus naujas kūrybines formas ir veiklas puoselėjama meilė savo kraštui, kalbai, ugdomas noras pažinti savo regiono istoriją. Kūrybinio proceso metu dalyviai jau susipažino su Žemaitijos regionu, kalba, muzika, istorija, surengta ekskursija į Bilionių piliakalnį, kuriame manoma stovėjusi Pilėnų pilis. Aktyvių užsiėmimų metu vaikai ir jaunimas atlieka susikaupimo, atsipalaidavimo, vaizduotės pažinimo, orientacijos pratimus, tobulina scenos judesius, analizuoja tekstus, liaudies muziką, vaidina, šoka, dainuoja. Stovykloje dalyvauja vaikai ir jaunimas iš Kražių, Kelmės, Jurbarko, Šaukėnų, Vilniaus ir kt. miestų.

Stovyklos vadovė ir režisierė VU Klasikinės filologijos magistrantė, buvusi Vilniaus universiteto Klasikų Teatro trupės vadovė, renginių organizatorė ir vedėja – Emilija Ignatavičiūtė, koordinatorė Kražių Ž. Liauksmino gimnazijos vyr. mokytoja Violeta Šniaukštienė. Aktyvius užsiėmimus veda Vilniaus dizaino kolegijos Kinetinio teatro studentas Rokas Jurgilas.

Pagrindinio projekto rezultato - Žemaitijos metams skirto spektaklio “PILĖNAI” premjera  Kražių festivalio scenoje jau rugpjūčio 16 d. 21.00 val.

Maloniai visus kviečiame dalyvauti.

Projekto rėmėjas Lietuvos kultūros taryba. Partneriai: Kelmės rajono savivaldybė, Kražių bendruomenė.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?