REGISTRUOTIS

2019-09-04 10:20 Vasara su žirgu (0)

kraziai1253

Projekto dalyviams organizuoti teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, kurių metu vaikai ir jaunimas buvo  supažindinti su žirgais, jų veislėmis, žirgų emocijomis, charakteriu, bendravimu, išmoko tinkamai jojimui paruošti žirgą, sužinojo kokį inventorių reikia naudoti jojimui ir svarbiausia - kaip žirgui padėkoti. Teorinius ir praktinius jojimo užsiėmimus vedė –  žirgininkė, jojimo trenerė Jolanta Sebastijonė.

Gilesniam žirgų veislių pažinimui projekto dalyviams surengtos dvi išvykos: viena – į Skruzdėlynės viensėdį, kuriame auginami ir puoselėjami Žemaitukų veislės žirgai, kita -  į Kurtuvėnus, kur sudalyvauta edukacinėje programoje, ekskursijoje su gidu po gyvąjį žirgo muziejų ir jojimo užsiėmimuose.

Vykdomo projekto metu vaikams ir jaunimui buvo suteikta galimybė pažinti žirgus, išmokti juos paruošti jodinėjimui, jodinėti, aktyviai ir turiningai praleisti laisvalaikį, tobulinti bendravimo įgūdžius ir saviraišką.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?