REGISTRUOTIS
Bendruomenių portalo vykdomi projektai

BENDRUOMENIŲ KONTAKTŲ PROJEKTAS:

Bendruomenių portalas įgyvendindmas projektą norį į vieną vietą surinkti visų Lietuvos bendruomenių organizacijų kontaktus.Pradėjome nuo nedidelio 100 bendruomeninių organizacijų kontaktų skaičiaus: Kontaktus galite rasti šiame sąraše! Kai tik sąrašas pasidarys sunkiau aprėpiamo dydžio būtinai įvesime filtravimo galimybes. Ir jūs paprasčiau galėsite rasti bendruomenes bendravimui ir bendradarbiavimui!

Jei tik norėtumėte pateikti savo kontaktus šiame sąraše, brūkštelkite mums laišką adresu portalas@bendruomenes.lt  ir mes juos būtinai įtrauksime.

Sėkmės visiems bendruomeninių organizacijų veikloje!

STRAIPSNIŲ APIE NEMOKAMŲ PROGRAMINIŲ ĮRANGŲ NAUDĄ SKELBIMO PROJEKTAS:

Pradedame straipsnių ciklą apie nemokamos programinės įrangos panaudojimą bendruomenės reikmėms. Iki metų pabaigos planuojame publikuoti keturis straipsnius, kuriuose apžvelgsime po keletą programų, galinčių būti naudingomis kasdieninėse bendruomenės ar bendruomeninės organizacijos veiklose. Visos apžvelgiamos programos bus laisvai prieinamos – nemokamos arba turinčios nemokamą versiją, taip pat turinčios lietuvišką vartotojo sąsają.

1 straipsnis: Nemokamas biuro programų rinkinys bendruomenės organizacijai: ką pasirinkti?

2 straipsnis: Pristatykite savo bendruomenę internete

3 straipsnis: Didelių failų siuntimas ir saugojimas internete

4 straipsnis: Nemokama programinė įranga bendruomenėms vaizdo ir garso medžiagos apdorojimui 

MOKOMOSIOS MEDŽIAGOS IR BEDNRUOMENĖMS NAUDINGŲ NUORODŲ SKYRELIS:

Pradėjome rinkti, analizuoti ir į bendruomenių portalą kelti įvairias nuorodas į mokomąją medžiagą, kuri galėtų praversti bendruomenėms viešinant jų veiklą ir skleidžiant savo sukurtą skaitmeninį turinį: Mokomoji medžiaga ir vertingos nuorodos

Prašome apsilankyti, įvertinti ir pasiūlyti savo nuorodų į nemokamą mokomąją medžiagą, kuri galėtų praversti bendruomeninėms organizacijoms. Norėdami pasiūlyti nuorodas galite susisiekti su mumis čia nurodytais kontaktais.

 

BENDRUOMENIŲ PORTALO DISKUSIJŲ FORUMO PLĖTRA:

Siekdami, kad bendruomeninės oranizacijos ir pavieniai lankytojai galėtų paprasčiau apsinaudoti bendruomeninių portalo diskusijų forumo teikiamomis galimybėmis, sukūrėme tris trumpus informacinius filmukus:

1 filmukas: Prisijungimas prie bendruomenių portalo forumo

2 filmukas: Naujos temos bendruomenių portalo forume sukūrimas

3 filmukas: Pranešimo norimoje temoje paskelbimas

 

 

 

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?